Taylor News

Taylor Swift Nominated For "Best Female Video"!

4. srpna 2010 v 17:26 | Brige
Walk of Fame

Byli vyhlášené nominace na MTV Video Awards a Taylor si opět získala jednu nominaci a to na "Ženský videoklip roku" s Fifteen...Má velkou konkurenci v Katy Perry a Lady Gaga

A pro všechny nedočkavce, Taylor bude svůj nový singl "Mine" představovat na CMA Festivalu 1.září

Eminem se zastává Taylor Swift...

27. července 2010 v 8:36 | brige
sice sem to čmajzla Maucelce ale taky sem se na tom podílela:D:D

2
Každý od Britney Spears až po Michaela J Foxe musel čelit náporu Eminemova hněvu, ale Em šetří Taylor Swift. Kdysi nelítostný raper má slabost pro country star.

V jednom bodě jeho kariéry si mohl Eminem vybrat za cíl Swift v jendé z jeho písní, ale "nebojácný" MC zabírá odlišné stanoviště když byl tázán na katastrofu Kanye Westa na VMA. "Tohle vážně neměl dělat." řekl na Kanyeho výbuch citů. "Myslím tím, je to malá holka".

Eminem vychovává své tři dcery , které nejsou o moc mladší než Taylor Swift. ¨Stále je bude chránit, řekl magazínu " Čím méně věcí se venku týká dětí, tím větší šanci mají na normální život. Chci, aby svět věděl jak moc je miluji, ale v ten samý čas budete vědět kdy ustoupit.

Jeho biologická dcera Hailie, přední věc v jeho písních, je 14 let stará a Em si je velmi dobře vědom toho co o ní prozradil. "Jako jejich otec chci vyjádřit svou lásku k mým holčičkám, ale nechci s tím zajít až moc daleko, tak aby se to nestalo překážkou v jejich životě. Když byly ještě mladší, nezáleželo na tom, bylo to jednodušší."

zdroj: taylorswiftlove.blog.cz

Forbes: Taylor Swift is highest-ranking country star

1. července 2010 v 20:10
Walk of Fame

Taylor Swift dosáhla největší příčky v prestižním žebříčku 100 nejbohatších hvěz z showbizu časopisu Forbes... s jejím jměním přes 45 milionů dolarů se tak dostala na 12té místo, sledována na místě třináctém Miley Cyrus, Kenny Chesney se dostal na 54té místo, Rascall Flasts na místo 67 a podobně...první místo totoho žebříčku získala moderátorka Oprah Winfrey pro jmění více než 315 milionů dolarů

New "Got Milk" Ads!

1. července 2010 v 20:04 | (c) Brige
Taylor byla vybrána, aby letos prezentovala kampaň "Got Milk?" , stalo se tam podruhé,poprvé tuto kampan podporovala v roce 2008Shopping in Beverly Hills

20. května 2010 v 8:21 | Brige
Taylor byla viděla jak si nakupuje v Beverly Hills...hrozně ji to sluší:) a navíc. Taylor byla nominována na 2010 Much Music Awards v sekci "Mezinárodní oblibené video" tak šup, jděte hlasovat;)


58th Annual BMI Pop Awards

19. května 2010 v 15:26 | Brige
včera se taylor zůčastnila 58th BMI Pop Awards kde si odnesla cenu za "nejlepší píseň roku" pro Love Story ..No nevím, ale mam pocit že sem tyhle šaty už na ní viděla...ale asi je to jenom pocit..ale slušelo ji to...Nehledě na to že Love Story a You Belong With Me bylo taktéž oceněno jako písničkama v roce 2010....v celém článku najdete všechny vítěze


Songwriter of the Year
REDONE
"Fire Burning"
"Just Dance"
"LoveGame"
"Poker Face"


Song of the Year
"LOVE STORY"
Taylor Swift
Sony/ATV Tree
Taylor Swift Music
Taylor Swift


2010 National Association of Recording Merchandisers Convention

18. května 2010 v 18:44 | Brige
Taylor získala další cenu!!! Včera si po koncertu odběhla na Asociaci Nahravacích společností a odnesla si hlavní cenu "Umělec Roku" ! vypadala nadherně

UPDATE 19.5.2010 přidáno celkem 22 fotek;)


Valentine's Day out on DVD and Blu-ray TODA

18. května 2010 v 17:12 | Brige
(c) carrie-taylor.blog.cz

Taylořin debutový film, "Valentine Day" je odedneška na prodej na DVD a Blue Ray formátech..tak snad se to dostane i sem budete si to moc koupit:D

Kytara Taylor Swift - prodáno! ( 01.03.2010 )

17. května 2010 v 18:21 | Brige
Marry Me Juliet?
V polovině února začala aukce jejíž výtěžek byl věnován na podporu Country Music Hall Of Fame And Museum, dražila se podepsaná kytara v současnosti nejpopulárnější country zpěvačky Taylor Swift. V pátek tato aukce skončila a kytara se prodala za cenu, za kterou bychom v České republice koupili novou Octávii.

O celé akci jsme vás již na našich stránkách informovali (Kytara Taylor Swift na prodej!) Aukce trvala 13 dní, skončila v pátek 26.02, v pravé poledne a nejvyšší nabídka se vyšplhala na 16250,- USD, což je v přepočtu podle dnešního kurzu 311 350,- CZK.

Jak vydno, Taylor šťastné číslo "13" tentokrát přineslo trochu štěstí, nebo alespoň potřebné pomoci, i Countryové síni slávy a muzeu.


zdroj: clickandcountry.com

George Strait a Taylor Swift nejprodávanější! ( 18.02.2010 )

17. května 2010 v 18:19 | Brige
Walk of Fame

Asociace Amerických nahrávacích společností (Recording Industry Association of America - RIAA) včera zveřejnila tabulku "nejcertifikovanějších" umělců za poslední dekádu. Mezi country umělci si nejlépe vedli George Strait, Taylor Swift a Shania Twain.TAYLOR SWIFT JE POPULÁRNÍ PO CELÉM SVĚTĚ! ( 08.12.2009 )

17. května 2010 v 18:13 | Brige
3
Zpěvačka Taylor Swift slaví ve svých 19 letech úspěchy po celém světě.Vydavatelství Big Machine Records uvedlo,že v září roku 2009 přesáhly prodeje CD Taylor Swift  hranici 10 milionů kusů!

Do prodaných alb se počítají jak americká edice CD Taylor Swift  a Fearless, dvou limitovaných edicí Beautiful Eyes a The Taylor Swift Holliday Collection, tak i mezinárodně vydaná alba Taylor Swift a Fearless.

Všechna tato zpěvaččina alba  dostala zlaté a platinové desky ve 14 zemích světa! V Country Music má Taylor Swift i jedno prvenství. Její písničky si legálně na internetu stáhlo více než 20 milionů uživatelů !

Taylor Swift - Kanye West - VMA -Škandál! ( 18.09.2009 )

17. května 2010 v 18:12 | Brige
Taylor Swift
V neděli večer proběhl slavnostní večer během, kterého byly předány ceny televize MTV, Video Music Awards (VMA). Cenu za nejlepší video mezi zpěvačkami dostala mladičká country zpěvačka Taylor Swift, její radost však netrvala dlouho.

Ve chvíli kdy byla vyhlášena jako vítězka a ujala se své "děkovací" řeči, stačila říc jen několik slov o tom, že zpívá country a je překvapená, že dostala tuto cenu. V té chvíli přiběhl na podium R´n´B zpěvák Kanye West, Taylor mikrofon vytrhl s tím, že jí ho za chvilku vrátí a prohlásil směrem do hlediště, že zpěvačka Beyoncé (nominovaná v téže kategorii) udělala jedno z nejlepších videí všech dob. Pak vyděšené a nic nechápající Taylor mikrofon vrátil a odešel.

Brad Paisley kraloval předávání cen CMT ( 18.06.2009 )

17. května 2010 v 18:05 | Brige
1
Brad Paisley si odnesl z letošní ho předávání cen Country Music Television 3 ceny v podobě obrazovek s logem CMT, dvě ceny dostala Taylor Swift.


V úterý večer místního času se v Nashville konal letošní ročník předávání cen Country Music Television. Brad Paisley dostal cenu za Video Roku Zpěvák za videoklip k písni "Waiting on Woman", na kterém se podílel i otec Nancy Griffith Andy, druhou cenu obdržel společně s Keith Urbanem za video k No. 1 hitu "Start A Band" a také společně s Deirks Bentleyem, Alan Jacksonem a  George Straitem cenu CMT Performance Of The Year za video k písni "Country Boy".

Taylor Swift si odnesla dvě obrazovky za videoklip ke svému megahitu "Love Story", který jsme mohli zaznamenat i na hitparádách českých televizí. Videoklip k této písni vybojoval vítězství i režisérovi Trey Fanjoyovi.


Mezi dalšími oceněnými byly i Sugarland za "All I Want To Do" kteří v průběhu večera vystoupili s legendární rokovou skupinou B-52s, Rascal Ftatts za "Every day", Kid Rock dostal cenu Wide Open Country Video Buckle za "All Summer Long" nebo nováčci ve velkém světě country The Zac Brown Band dostali cenu USA Weekend Breakthrough Artist Of The Year za jejich první velký hit "Chicken Fried"

Něco na té Taylor je ( 19.12.2008 )

17. května 2010 v 18:03 | Brige
2
Většina amerických serverů se zaměřením na Country music přináší před svátky zprávy o tom kde, který muzikant bude hrát na "Silvestra", či kde již vystoupil a jaké to bylo. To vše se ovšem děje jakoby na pozadí novinek o začínající hvězdě Country Taylor Swift. Tak tedy: Tylor Swift zvolili fanoušci při udílení cen AMA, zpěvačkou roku, Taylor má nové album, jmenuje se Fearless, Taylor oslavila minulou sobotu 13.12. své 19. narozeniny, na párty pozvala 40 nejbližších a součástí oslavy byl ping-pongový turnaj - (probojovala se do semifinále). Taylor nové album Fearless, je nejprodávanější ve Spojených Státech (týden končící 14.12), Taylor se zotavuje po vytrhnutí "zubu moudrosti". Album Fearless opět nejprodávanější (tento týden). Kritici se shodují na tom, že by bylo jednodušší spočítat rozhlasové stanice, které její hudbu nehrají. Album Fearless dosáhlo 5 000 000 prodaných kusů (ano čtete dobře 5 milionů!). V sedmnácti letech vydala své první album, které se po krátké době stalo zlatým (500 000 ks), ještě před tím napsala 250 písní a u toho všeho ještě stíhá studium na vysoké škole. Do svých vystoupení jí zvou takový matadoři jako George Strait či Brad Paisley. Scott Borchetta, prezident labelu Big Machine Record, kde Taylor vydává, jen dodává - Je to mimozemšťan, člověk by tohle nezvládl. O tom, že Taylor skutečně umí, se můžete přesvědčit i ve vysílání Click & Country, kde často hrajeme oba její aktuální singly Love Story a White Horse.

Fearless Tour - Update

14. května 2010 v 16:34 | Brige
Blíží se víkend a s ní už tolik očekáváné udpate stránky o Carrie..aaale...zatim vám sem dávám fotky z Fearless tour...to je tour Taylor kdyby ste nevěděli..užijte si je..sou užasný:D a taky konečně ne jenom v těch stříbrných šatech:D

Tokyo, Japan - February 17
Austin, Texas - March 10
Cincinnati, Ohio - March 28
St. Paul, Minnesota - May 7
Newark, New Jersey - May 12

HQ 2010 Girls' Life Magazine Shoot!

12. května 2010 v 18:56 | (c) Brige
Objevili se dokonalý a luxusní fotky z photoshootu který Taylor taky letos nafotila pro časopis Gilrs Life...ty s kytarou sou božský:D

Cory Monteit and Taylor Swift are cute couple: say Ellen

11. května 2010 v 13:51 | Brige
(c) carrie-taylor
Herec ze seriálu "Glee" Cory Monteith byl podroben rozboru svého milostného života ve slavné show The Ellen DeGeneres Show v úterý, 11.5.2010
"Nevím kde je teď čas randit v těhle dnech" říká Cory opravdu smutně.
Když se Ellen zeptala zda chodí s Taylor Swift , Cory odpověděl "ne, jsme jenom přátelé..ale ona je roztomilá..."
Elle mu ukázala fotku obou dohromady a řekla že to nevypadá ýe by byli přátelé, že jsou roztomilí a že by byli roztomilý pár.

Zdroj: JJ

a to v tomhle čísle In Touch je taky podobná zmínka a toť že Taylořina mamča ji kluky zakázala, že prý žádné pařby, žádní kluci, žádné skandály..jestli je to pravda, tak opravdu nevím jak to Tay bude dlouho bavit poslouchat...i když na druhou stranu In Touch ej taky pěknej drbáč...

Del Fricos Restarurant, Shopping

7. května 2010 v 17:32 | Brige
Taylor si během tohodle týdne zaskočila i na nákupy a něco malého pojíst...
thank to: taylorswift.es


CANDIDS > 2010 > 5 května New York [HQ]

Taylor věnovala Nashvillu 500 tisíc!

7. května 2010 v 15:17 | Brige
2

Taylor ukázala své srdce pro své rodné město a při akci na podporu Nashvillu zavolala do přímého přenosu a přislíbila neuvěřitelnou částku 500,000 tisíc dolarů! Jak asi většinou víte, Nashville se teĎ potýká s problémy po povodních...

American Woman: Fashioning A National Identity

6. května 2010 v 20:19 | Brige
Taylor se 3.5 učastnila také večera "The American Woman" v New Yorku...docela ji to slušelo.ale nevim,nějak nemam rada rudý rtěnky a bílé šaty...vypadá jak starámladá:D ale jinak ji to slušelo..

 
 

Reklama